Tvorba webových stránek – JUBELA, s.r.o.

Tvorba webových stránek

Vývoj a údržba webu je dnes standardní nabídkou téměř všech firem. Dobrý web však není určen jedině cenou nebo obrazovou kvalitou, ale především uživatelskou funkčností a vnitřní strukturou, která plně odpovídá nejaktuálnějším požadavkům SEO i dalších nástrojů online marketingu.

Nabízíme Vám zde komplexní řešení pro Vaši prezentaci na internetu. A to od návrhu a tvorby nejjednodušších stránek až po vytvoření velké databázově provázané internetové aplikace. Současně s možností rychlé editace Vašeho webu pomocí redakčního systému, kterým docílíte určitou nezávislost při změnách informací na webu a částečně i struktuře Vašeho webu.

internetove-aplikaceV dnešní době je forma tvorby webových stránek pomocí redakčního systému (doporučujeme WordPress nebo Joomla!) velice upřednostňována před klasickou možností standardního HTML / PHP a dalších programovacích technik. Důvodem je rychlá a pohodlná práce díky stovkám propracovaných šablon a předloh webových stránek. A nakonec i díky velké podpoře těchto systémů. Můžete tak mít jednoduché stránky vytvořeny v podstatě do druhého dne. Navíc tyto stránky můžete sami editovat a rychle tak měnit jejich obsah a dokonce i celou jejich strukturu v rámci dané šablony.

Nabízíme Vám následující postup vytvoření stránek přesně podle Vašich představ:

  • formou neplacených konzultací společně zanalyzujeme Vaše potřeby a požadavky
  • následně vytvoříme analýzu potřeb a připravíme návrh stránek spolu s cenovou nabídkou
  • po Vašem schválení začneme stránky vytvářet podle definovaného harmonogramu postupu
  • postupně Vám budeme předkládat ke schválení dílčí části
  • po každé dílčí části budete mít prostor pro změny a jejich implementace
  • finální stránky budete mít před publikováním možnost testovat na zkušebním webu
  • po předání stránek budete mít možnost finálních doplňků a posledních změn
  • následně se rozhodnete, zda chcete od nás stránky nadále udržovat a pravidelně aktualizovat

V případě, že o uvedené služby máte zájem, kontaktujte nás, my si s Vámi sjednáme schůzku a navrhneme Vám pro Vás přijatelné řešení Vašich požadavků.