Vzdělávací středisko Kvásek

Pro námi pořádané kurzy mimo Prahu Vám naše společnost nabízí školení v nově vybudovaném vzdělávacím středisku Kvásek. Budete tak moci využít naprostého oddělení vzdělávacích aktivit od městského shonu a pracovních povinností Vašich zaměstnanců, a tím zajistit klidnější a přitom intenzivnější využití času pro školení.

Školící středisko se nachází v hezkém lesním prostředí v dojezdové vzdálenosti do půl hodiny od Prahy na D5 (uprostřed mezi Plzní a Prahou) – u Zbiroha. Zde bude připraveno několik učeben pro naše kurzy a kompletní vyžití pro relaxaci mezi kurzy na přilehlém lesním pozemku.

kvasek-skolici-stredisko-foto

Uvedené středisko je spolufinancováno z programů OPPI MPO v rámci projektu Školící střediska a bylo zprovozněno na konci roku 2011. Cílem realizace tohoto projektu bylo vytvořit v regionu netypické školicí zařízení, poskytující moderní formou vzdělávání zaměstnancům tamních firem, prioritně z firem v podporovaných oborech.

Školící středisko bude zajišťovat následující vzdělávací aktivity:

  • kurzy výpočetní techniky a programování
  • školení obchodních a komunikačních dovedností
  • kurzy procesního a projektového řízení
  • jazykové vzdělávání
  • doplňková školení plánujeme z oblasti školení ze zákona (BOZP, PO, apod.

kvasek-ucebna-foto

kvasek-jidelna-foto

Pro uvedené kurzy jsou vypsány pevné termíny i zakázkové firemní bloky školení, obdobně jako na našich jiných učebnách. Školení je organizováno primárně pro zaměstnance v podporovaných oborech. A to z oblasti Plzeňska, Rakovnicka a Příbramska, kde dle našich informací není školící firma pro uvedenou oblast vzdělávání a pracovníci firem z této oblasti jezdí většinou do Prahy (mimo jiné i k naší společnosti).

old_kvasek1

S realizací tohoto projektu je i velmi úzce spjat rozvoj společnosti JUBELA, s.r.o., která uvedené školicí středisko vybudovala.

S ohledem na udržení naší trvale vysoké kvality poskytovaných vzdělávacích programů Vám zde nabídneme dokonalejší zázemí pro vzdělávání běžných zaměstnanců a firemního managementu. Zároveň se zde, vzhledem k lokalitě, přirozeně nabízí nové možnosti vnitrofiremních vzdělávacích programů pro Vaše interní firemní procesy.

old_kvasek2

Zde se můžete podívat na samostatnou prezentaci školícího střediska.