Speciální nabídka – JUBELA, s.r.o.

Speciální nabídka

Jako speciální nabídku Vám nabízíme následující služby:

Převod Vašich stávajících webových stránek do redakčního systému WordPress/Joomla!. Budete mít Vaše stránky ve stejném designu, jak jste zvyklí a který nechcete měnit, ale přesto bude na nové modernější platformě. Přístup k nim bude bezpečnější a spolehlivější. A navíc budete mít možnost tyto své stránky kdykoliv editovat a měnit, aniž si vždy musíte volat techniky, který stránky vyvíjel.

S uvedenými systémy máme zkušenosti úpravou desítek stránek a zásadní zkušenost změnou našich vlastních stránek, kde si majitelé pochvalují, že mohou v podstatě bez znalostí programování měnit informace a dokonce i položky v menu stránek.


Převod dnes už pomalých a zastaralých programů, do nového uživatelsky příjemnějšího prostředí na bázi Windows. Především se jedná o převod starších „DOSovských“ aplikačních programů, které jste si pořídili před řadou let a které již nevyhovují současným systémům a pracují v nich mnohdy problematicky (zobrazení českých znaků, konverze dat, tisk, …).

S touto problematikou máme již několikaleté zkušenosti, hlavně v oblasti evidenčních a obchodních programů.


V případě zájmu o uvedené služby nás neváhejte kontaktovat. Přijedeme k Vám a nalezneme vhodný způsob, jak uvedené zajistit při Vaší každodenní práci.