Přehled kurzů počítačového vzdělávání

Termíny kurzů ke staženíV následujícím přehledu uvádíme seznam otevřených kurzů, které standardně vyučujeme. Pro získání podrobnějších informací o příslušném kurzu včetně osnov, termínů a objednávky prosím rozklikněte příslušný kurz. V případě připomínek nebo dotazů k obsahům kurzů nás prosím kontaktujte. Jsme připravení Vám kurz upravit dle Vašich potřeb a požadavků nebo vytvořit po dohodě zcela speciální kurz přímo pro Vás. Na požádání je možno kurz vyučovat i v anglickém jazyce.

Kurzy se uskuteční na naší učebně v sídle společnosti dle vypsaných termínů. Pokud Vám žádný z těchto termínů nevyhovuje, kontaktujte nás a pokusíme se najít společné řešení.

Obsluha počítačů, programování a správa sítí (Rekvalifikační kurzy)

Individuální kurzy:

  • Intenzivní kurzy pro 1-2 posluchače v rámci osnov standardních kurzů
  • Zakázkové kurzy pro velké a střední zákazníky na naší technice u zákazníka
  • Zakázkové kurzy na učebnách a technice zákazníka
  • Příprava na certifikaci ECDL: plná verze nebo verze Start podle přání zákazníka

V případě Vašeho zájmu o individuální kurz nás prosím kontaktujte pro dohodnutí termínu.

Podrobné osnovy a další informace o uvedených kurzech zašleme na vyžádání.

Všechny kurzy jsou vyučovány vždy v nejnovější verzi daného SW, pokud posluchači nepožádají jinak nebo pokud se nedohodnou s lektorem jinak.

Všechny kurzy budou probíhat na připravených příkladech lektorů, které máme dlouhodobě vyzkoušené na našich standardních kurzech. Příklady vycházejí jak z praxe našich posluchačů, tak i ze vzorových příkladů námi psaných publikací. V případě potřeb je možno připravené příklady s Vámi předem konzultovat. Součástí kurzů bude volná část na dotazy posluchačů.

Každý posluchač na kurzu bude mít volný přístup k e-learningovým kurzům z oblasti Microsoft Office nakladatelství Verlag Dashofer v příkladech.

Vyučuje se od minimálního počtu čtyř účastníků, v případě nižšího počtu zájemců jako individuální konzultační kurz – informujte se prosím osobně, telefonicky nebo mailem – rádi pro Vás zajistíme individuální výuku dle Vašich představ.

Vzdělávací společnost JUBELA, s.r.o. si vyhrazuje právo v případě nedostatečného počtu přihlášených zájemců zrušit plánovaný termín kurzu a zájemcům nabídnout náhradní termín. Současně si vyhrazuje právo přesunout daný termín kurzu v případě neovlivnitelných situací.